UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Pomóż Grabieżcy!

Jako że wszystkie treści udostępniam bezpłatnie, mam nadzieję, że czasem ktoś doceni moje starania w bardziej przyziemny sposób :)

Aktualnie zbieram na operację oczu w innym województwie (jeden z dwóch najlepszych specjalistów w kraju). Sam zabieg jest na NFZ, ale muszę opłacić przejazdy, pobyt i wyżywienie w obcym mieście przez kilka dni po wypisie, drogie leki, opatrunki itd.

Moja sytuacja nie jest najpiękniejsza: ostatnio po raz kolejny byłem bezdomny, tym razem przez dziewięć ciężkich miesięcy; aktualnie mam gdzie mieszkać, ale muszę przeżyć miesiąc za 50-150zł, wliczając w to jedzenie, leki, środki czystości, bilety autobusowe... Niewykonalne. Nadal mam pogłębiające się problemy ze wzrokiem, nowotworem, depresją i resztą zdrowotnego syfu. Jest naprawdę ciężko.

Przelew może być puszczony jako podziękowanie za pracę przy blogu, dowód uznania/wdzięczności, zasilenie na dalsze prowadzenie lub wsparcie finansowe codziennego życia. Nawet kilka złotych pomoże (dosłownie, chętnie przyjmę piątaka czy złotówkę).

W czerwcu 2017 nastąpiła zmiana numeru konta, podany tu numer jest aktualny. 


Przelew bankowy/wpłata na poczcie:
40 1050 1445 1000 0024 2517 6738
 N. Grabieżca, Kraków
tytuł dowolny

Paczkomaty
Jeśli chcesz przesłać jedzenie/materiały opatrunkowe i leki/teksty/cokolwiek paczką, napisz mejla w sprawie danych do paczkomatów. Wysyłka jest anonimowa, odbiorca nie widzi wszystkich danych nadawcy.

Oprócz tego zawsze mile widziana jest pomoc odnośnie zawartości bloga, tj. podsuwanie pomysłów na posty, podrzucanie własnych tekstów dotyczących ts (publikowane jako "posty gościnne") lub zdjęć różnych metod spłaszczania.
Mejl do wysyłania tekstów/propozycji na posty:
n.grabiezca@gmail.com 

Zapewniam pełną anonimowość, jak widać zresztą po dotychczasowych darczyńcach. Nie udostępniam danych, nie wyszukuję nikogo, po prostu sobie leżą i gniją dopóki nie wygasną. Dodatkowo przy wpłacie na poczcie można podać wymyślone dane.

Z góry wielkie dzięki! :)