UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Pomóż Grabieżcy!

Jako że wszystkie treści udostępniam bezpłatnie, mam nadzieję, że czasem ktoś doceni moje starania w bardziej przyziemny sposób :)

Update: Moja sytuacja jest aktualnie lepsza niż była, ale stabilną bym ją nie nazwał. Mam gdzie mieszkać i to jest duży sukces. Co prawda czynsz poszedł ostatnio w górę, ale najważniejsze, że na razie jakoś sobie radzę. Gorzej z comiesięcznymi kosztami typu leki (kilkaset złotych), utrzymanie kota, jedzenie wedle zaleceń specjalisty, zwykłe mieszkaniowe sprawy (pranie, żarówki, tego typu rzeczy)... Najczęściej działam na zasadzie losowania i wybieram, co kupię w danym miesiącu, a czego nie. Jako że mam kilka niepełnosprawności, w tym stopniową utratę wzroku, nadal nie mogę pracować w zdecydowanej większości zawodów, co ucina mi skrzydła, jeśli chodzi o finansowe usamodzielnienie się.


Przelew może być puszczony jako podziękowanie za pracę przy blogu, zasilenie na dalsze prowadzenie (np. materiały do tworzenia instrukcji) lub wsparcie finansowe codziennego życia. Nawet kilka złotych pomoże (chętnie przyjmę i piątaka).

W czerwcu 2017 nastąpiła zmiana numeru konta, podany tu numer jest aktualny. 

Przelew bankowy/wpłata na poczcie:
40 1050 1445 1000 0024 2517 6738
 N. Grabieżca, Kraków
tytuł dowolny

Paczkomaty
Jeśli chcesz przesłać jedzenie/materiały opatrunkowe i leki/teksty/cokolwiek paczką, napisz mejla w sprawie danych do paczkomatów. Wysyłka jest anonimowa, odbiorca nie widzi wszystkich danych nadawcy. Ponieważ często dostaję pytania o to, co jest mi potrzebne, wrzucam podręczną listę.

Oprócz tego zawsze mile widziana jest pomoc odnośnie zawartości bloga, tj. podsuwanie pomysłów na posty, podrzucanie własnych tekstów dotyczących ts (publikowane jako "posty gościnne"), zdjęć (np. różnych metod spłaszczania), materiałów do instrukcji itd.

Mejl do wysyłania tekstów/propozycji na posty:
n.grabiezca@gmail.com 

Zapewniam pełną anonimowość, jak widać zresztą po dotychczasowych darczyńcach. Nie udostępniam danych, nie wyszukuję nikogo, po prostu sobie leżą i gniją dopóki nie wygasną. Dodatkowo przy wpłacie na poczcie można podać wymyślone dane (instrukcja).

Z góry wielkie dzięki! :)