UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Księga Gości

Cokolwiek masz do powiedzenia, możesz zrobić to tutaj. Komentarze, opinie, sugestie, wiersze, listy zakupów, rozliczenia podatkowe...

Pisz śmiało!

Ta podstrona zastępuje starą Księgę Gości, która niestety odeszła ze świata żywych razem ze wszystkimi wpisami. Ku mojej radości wpisów było wiele, więc mam nadzieję, że dacie radę zapełnić tę przestrzeń na nowo. Zamiast bawić się z nową KG pozostawiam Wam do zabawy sekcję komentarzy - przynajmniej mamy pewność, że nie zaginą. ;)

1 komentarz:

  1. Drogi Grabiezco.Blog jest świetny i wartościowy tak jak Ty. Cenię bardzo w ludziach zrozumienie i otwartość na drugiego człowieka taką prawdziwą bez ramek i szufladkowania. Ty to posiadasz. Masz lekkie pióro wiec przyjemnie się czyta. Potrafisz cenne informacje doprawić humorem. Dużo się dowiedzialam dzięki Tobie. Cenna lekcja i ciekawa mimo , ze jestem hetero. Pozwalasz mi poznac lepiej świat i osoby w moim otoczeniu. Wielkie dzięki. Z całego serca życzę Ci zdowia , sily, wolności i szczęścia.
    A.

    OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.