UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

18 września 2011

Małe zawieszenie.

Na jakieś dwa, trzy tygodnie zawieszam bloga z powodu lekkiego chaosu w życiu prywatnym. ;) Po powrocie w planach są notki o dopasowaniu spodni do sylwetki, ćwiczeniach na klatkę i coś tam jeszcze. Trzymajta się. ;)

5 komentarzy:

 1. :( ... no cóż będę czekać

  OdpowiedzUsuń
 2. jak wrócisz to mogłbyś dodać notkę o tym jak chodzić, mówić, zachowywać się bardziej jak chłopak niż dziewczyna, mieć bardziej męski sposób myślenia .?
  bardzo jest mi to potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sobie zaczęłam przeglądać linki pewnych osób i natknęłam się na to cudeńko. Szkoda, że zawieszasz. Ale dodaję do linków i będę regularnie odwiedzać oraz komentować. Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog już od jakiegoś czasu odwieszony. ;) Posty co prawda rzadko ostatnimi czasy (nauka, egzaminy i praca.. ugh), ale są. Jeśli miałabyś jakąś sprawę na szybko, to zapraszam na mejla do rozmowy. ;)

   Usuń
  2. Jest odwieszony?! Kurczę, ja nie ogarniam BlogSpotu.
   Czytam Twojego bloga, ponieważ interesuję mnie, jak wygląda ten cały transseksualiz. ;-)

   Usuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.