UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

7 sierpnia 2014

Zasady komentowania.

Ze względu na "gimnazjalne" komentarze, jakie czasem się pokazują pod postami lub na fb, wrzucam mały regulamin komentowania. Generalnie zwykłe komentowanie nie zmienia się, chcę za to podkreślić, czego robić zdecydowanie nie wolno.

Co może zawierać komentarz:
opinię,
wnioski,
sugestie,
krytykę,
wrażenia,
historie i opowiastki,
pytania,
umiarkowaną ilość przekleństw,
linki dotyczące tematu,
odpowiedzi do innych komentarzy, niekoniecznie na temat ("rozmowa"),
kontrowersyjne treści,
itp.

Za co komentarz będzie usunięty:
spam (w tym reklama stron i blogów),
zaczepki w stronę innych komentujących,
zachęcanie do poddania się lub popełnienia samobójstwa,
oferowanie nielegalnych hormonów,
zachęcanie do nielegalnych działań,
szerzenie nienawiści,
agresywne/poniżające odpowiedzi,
itp.

W razie powtarzających się ataków na innych komentujących wprowadzona będzie moderacja komentarzy (zatwierdzanie przed publikowaniem). Wyjątkowo nienawistne komentarze mogą zostać zgłoszone na policję.

10 komentarzy:

 1. a Grabieżca nic nie robi tylko lata po komisariatach i zgłasza komentarze na blogu
  a policja nic innego nie robi tylko na zgłoszenia Grabieżcy reaguje i wręcz zamyka do ciupy za złamanie regulaminu bloga
  buhahahahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisał MOGĄ zostać zgłoszone. I bardzo dobrze, że taki post się ukazał, bo najwyraźniej niektórzy mają problem z kulturą osobistą w sferze wirtualnej, a przecież tutaj jesteśmy tak samo ludźmi, jak w realu.

   Usuń
  2. och tak, och odezwał się ten do kogo komentarz nie jest kierowany

   Usuń
  3. Szerzenie nienawiści nie jest łamaniem "regulaminu bloga" tylko polskiego prawa. Funkcja "anonimowy" jest anonimowa wyłącznie pod względem nazwy, to tak dla przypomnienia.

   Swoją drogą smutne życie ma ten, kto czuje satysfakcję po wklepaniu jakichś złośliwych bzdur w internecie do ludzi, których nie zna nawet z widzenia...

   Usuń
  4. Tak dla przypomnienia to nie wiem gdzie się doszukałeś jakiś nienawiści. Bo ja widzę jedynie zaczepki dzieci z piaskownicy. Jesteś mocno wyczulony.

   Usuń
  5. Może i jestem, ale sporadycznie te zaczepki przekraczają granicę zwykłej internetowej szarpaniny. O ile mnie to może wisieć i powiewać, to nie mogę zapominać, że takie komentarze czytają też ludzie, zwłaszcza młodzi, dla których taka wypowiedź jest jednoznaczna z opinią całego świata. Coś w stylu "skoro nawet na takim blogu, to co dopiero w prawdziwym życiu?".

   Usuń
  6. "Nawet na takim blogu", no nie pochlebiaj sobie

   Usuń
  7. "Nawet na takim blogu" = nawet na blogu o tematyce ts. Nie należy szukać na siłę negatywnej interpretacji.

   Usuń
 2. Jeśli mogę spytać, ile pieniędzy potrzebne jest na operacje? Na przykłąd te, które opsiujesz w 'Jaki jest jego plan na przemianę?'?

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie ma to jak rzucić parę złośliwości w ogóle nie podpisując swojego komentarza... to tylko potwierdza, że ten post był potrzebny.

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.