UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

24 lipca 2013

Spłaszczanie przy użyciu body.

Dzięki uprzejmości mojego znajomego możecie zobaczyć kolejny sposób na spłaszczanie. Głównie dla tych z mniejszym rozmiarem. Fajans używa na co dzień normalnie dostępnych rzeczy, takich jak za ciasne podkoszulki albo za małe stroje kąpielowe czy body. Tutaj widać ostatnią z opcji, czyli za małe body. Sam noszący mówi, że powinno być jeszcze mniejsze, ale efekt jest okej.

Przed spłaszczeniem.
Po spłaszczeniu.


Oklaski dla zdjęciodawcy. ;)

5 komentarzy:

 1. Ciekawy post. Co prawda nie jestem typowym trans, ale dążę do tego żeby wyglądać chociaż trochę męsko. Ostatnio uszyłam coś w podobie bandażu elastycznego i bardzo mi się przydaje. Może jakiś post o wyglądzie twarzy?

  Zakochałam się w tym blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. :)

   Zaglądałaś tutaj? http://transseksualizm.blogspot.com/2012/06/makijaz-dla-meskich-rysow-twarzy.html

   Myślałem nad postem na temat kształtu twarzy i dobieraniu fryzury, ale na razie mnie to jeszcze przerasta. Chyba że chodziło Ci o coś innego, to proszę o wyjaśnienie. ;)

   Usuń
  2. Tak, chodziło mi o jakiś nowy post o kształtach twarzy i fryzurach. Pozdrawiam. :)

   Usuń
 2. To chyba nie fajne jak chce się sikać... chyba, że właściciel ma jakiś sposób w takiej sytuacji ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak mozna zamowic takie body ?

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.