UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

10 sierpnia 2013

Spłaszczak z Underworks

Kolejny zdjęciodawca! Tym razem spłaszczak z Underworks, konkretnie model 997. H. stwierdził, że powinien być mniejszy o rozmiar, ale jest wygodny i nie utrudnia oddychania. Można w nim spokojnie spać. Razem z przesyłką wyszło koło 150zł, szło do Polski tylko kilka dni (do domu przyszedł kurier, nie pocztą).

8 komentarzy:

 1. Wchodzisz jeszcze czasem na maila? :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie...jak.zamawia się kuriera z zagranicy to można płacić przy odbiorze? I w jakiej walucie? I czy można przelewem pocztowym?

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd "spłaszczacz"?!
  Mam miseczkę D/E i nawet bandażem elastycznym nie mogłam się do zera "wypłaszczyć"! Skąd to jest?! ;___;

  OdpowiedzUsuń
 4. CYT - "Skąd "spłaszczacz?!
  Mam miseczkę D/E i nawet bandażem elastycznym nie mogłam się do zera "wypłaszczyć"! Skąd to jest?! ;___;" DOŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja na pewno brałbym tri top 983, bo ma aż 3 warstwy, więc lepiej spłaszcza, a 997 tylko 2. Poza tym 997 ściska brzuch.

  Polemizowałbym na temat spania w binderze... No chyba, że właśnie masz o rozmiar za duży, ale to, co napisałeś, można zrozumieć tak, że ogólnie w 997 można spokojnie spać.

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.