UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

21 lutego 2014

Odwilż na blogu.

Mam wreszcie przerwę w leczeniu, panowie onkolodzy myślą, co ze mną zrobić, tak samo cała ortopedyczno-reumatologiczna świta, także postanowiłem się przekopać przez blogowe zaległości. Wiadomości na mejlu, fejsie, gadu i gdzie popadnie mam tak z grubsza milion sto piętnaście, dlatego zajmie mi to trochę czasu. Postaram się odpisać na wszystkie wydające mi się aktualne, zarówno te z Waszymi problemami, jak i te kutasowe. Cierpliwości zatem. Jeśli do marca nie dostaniecie odpowiedzi, przypomnijcie się, mogę coś przeoczyć (i na bank przeoczę).

Od razu odpowiem na jedno pytanie, które pojawiło się w co trzecim mejlu: pakery na chwilę obecną robię wyłącznie zwykłe, te do wypychania gatek, na resztę aktualnie nie mam za bardzo siły. Lekarze coś ze mną zrobią, to się zabiorę do fujar na nowo.

Dzięki za cierpliwość. :)

1 komentarz:

  1. Jesteśmy z Tobą wujku Grabieżco, tak jak ty z nami przez cały czas, zdrowia ;)

    OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.