UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

5 grudnia 2014

Konkurs celebracyjno-świąteczny. ;)

KONKURS ROZWIĄZANY:
wygrywają "FilipBezKonopi" i anonim
Gratulacje. :)

Blogowy licznik wybił ponad 145 tysięcy odwiedzin - a nie wlicza moich, także jest nieźle. Z tej okazji (a także zbliżających się świąt) mały konkurs dla czytających. Dupy nie urywa, ale zawsze to jakiś gadżet za darmola. ;)

Konkursowe info w skrócie:
Termin: 
zgłoszenia od 5.12.14r. do 10.01.15r.;
wybranie zwycięzców 12.01.15r.;
wysyłka do miesiąca po wybraniu (dopasowanie do wymiarów wygranych).
Kto może wziąć udział: każdy, kto potrafi czytać i zastosuje się do instrukcji zgłoszenia [obowiązkowe zapoznanie się z treścią całego posta konkursowego!]
Nagroda: spłaszczak (binder) uszyty przez Grabieżcę w ramach treningu (nie obiecuję idealnego dopasowania).
Ilość nagród: po jednym spłaszczaku dla dwóch osób.
Gdzie się zgłaszać: krzywekrzeslo@gmail.com, temat mejla koniecznie "Konkurs świąteczny".

A teraz trochę szerzej... Od niedawna mam maszynę do szycia. Popełniłem już kilka różnych projektów, z których jestem coraz bardziej zadowolony. Pomijając rzeczy niezwiązane z ts, chciałbym mieć trochę różnorodności w tworzeniu. Stąd pomysł, żeby uszyć coś dla innych wymiarów niż moje własne - ale co z tego, że uszyję, skoro przydałby się też ktoś do oceny. ;) Chcę zaznaczyć, że nadal ćwiczę, dlatego spłaszczaki nie będą (no chyba że będą, wtedy super) idealne. Na pewno jednak są lepsze niż te robione ręcznie, a już tamte były całkiem skuteczne.

Żeby załapać się na taki bajer należy mnie "przekupić" treścią mejla. Nie ograniczam pomysłów, nie wnikam, co konkretnie będzie w treści. Może być na wesoło, może być na smutno, może być na naukowo... Listy, komiksy, obrazki, zestawienia linków, przepis na zupę, logo do bloga, wspomnienia starego rybaka, rozliczenie PITu, piosenka, cokolwiek. Od razu mówię, że trzy linijki w stylu: "jest mi źle w życiu, daj mi spłaszczak" odpadają. Trzeba się wykazać i trochę napocić. Oczywiście wolno opisać swoją historię czy przekonywać mnie, nie ma sprawy - po prostu nie może to być zdawkowa wiadomość w typie żądania. Wybiorę dwie osoby: 1) najbardziej kreatywną ("najlepszy mejl"); 2) moim zdaniem potrzebującą spłaszczaka najbardziej. Jak zatem widać, można sobie ułatwić zadanie i pójść jedną z dwóch dróg.

Wygrany będzie miał obowiązek przesłać mi trzy wyraźne zdjęcia torsu: gołe cycki, spłaszczona klata bez koszulki i spłaszczona klata w koszulce (oczywiście z użyciem nagrody). W zależności od efektu zachowam je dla siebie lub opublikuję w przyszłości (oczywiście ocenzurowane i anonimowe, jak wszystkie zdjęcia, które tu wrzucam). Wysyłając zgłoszenie automatycznie zgadzasz się na ten warunek!

Można się starać o spłaszczak dla kogoś, o ile zapewnione będą jego wymiary, a później zdjęcia.

Co powinno zawierać zgłoszenie:
  • tytuł wiadomości "Konkurs świąteczny",
  • treść konkursową (opisaną powyżej),
  • imię lub nick, które będę mógł opublikować (w razie braku przydzielam Anonim1, Anonim2),
  • wymiary klaty: obwód najszerszego miejsca cycków (najczęściej w okolicach sutków) i pod cyckami (obwód żeber zaraz pod piersiami),
  • wzrost,
  • zakres wagi: "niedowaga", "norma", "kilka kilo za dużo" lub "nadwaga".
Najlepiej byłoby podzielić wiadomość na dwie części: konkursową i dane, ale nie jest to wymóg.

Nim wyślesz zgłoszenie upewnij się, że odhaczyłeś wszystkie powyższe punkty!

1 komentarz:

  1. "wygrany będzie miał obowiązek przesłać mi trzy wyraźne zdjęcia torsu: gołe cycki" to się naoglądasz :D ;);)

    OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.