UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

27 listopada 2014

Z kamerą wśród penisów (18+)

Tylko dla pełnoletnich!
Nieocenzurowane zdjęcia + gify nagich mężczyzn.


Ciąg dalszy edukacji seksualnej: dzisiaj o zachowaniu genitaliów w różnych sytuacjach. Często transi nie mają pojęcia, jak penis reaguje na zanurzenie w wodzie czy zmianę pozycji, a to jednak coś, co warto wiedzieć. Post składa się głównie z gifów i zdjęć, stąd oznaczenie 18+.

 
Generalnie można przyjąć, że męskie genitalia zachowują się podobnie do piersi. Unoszą się na wodzie, podrygują przy chodzeniu, miotają się przy biegu... Żyją własnym życiem. Jest to często zabawny widok, sami faceci na ten temat żartują.

Zmiana pozycji: grawitacja robi swoje. Nieważne czy piersi, czy jądra - wszystko reaguje tak samo na zmianę pozycji i przewala się na odpowiednią stronę. Nie udało mi się znaleźć dokładnego zdjęcia, ale jest naturalnie możliwe, że jądra opadną po obu stronach penisa, a skóra moszny to wszystko przykryje (w części).


Skakanie, bieganie i gwałtowne ruchy: tak samo jak piersi, męski sprzęt podryguje i miota się tak, jak mu się żywnie podoba. Często nie jest to przyjemne, identycznie jak uczucie ciężaru na klatce przy bieganiu bez porządnego spłaszczaka/stanika.


Pod wodą: sprzęt "traci na wadze" i unosi się lekko. Nie jest już tak blisko ciała.


Ubrania: do czasu podniecenia, penis nie stawia oporu w byciu tłamszonym i układanym. Twardy natomiast chętnie napiera na bieliznę czy spodnie, co jest dość oczywiste. Widoczność erekcji zależy głównie od grubości/rozciągliwości materiału.


Ruchy związane z seksem: obijanie się jąder, mimowolne drgania, kurczenie się worka... Cała paleta. Nie będę się rozpisywał akurat w tym poście, temat przynależy do innego.  Wystarczy pooglądać zbliżenia z porno dla kolejnych przykładów.

4 komentarze:

 1. Takie pytanie penisopodobne: jak obciągać małego, co to radośnie wzrasta po hormonach? Serio, nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać :v

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakkolwiek, jeśli się w ogóle da uchwycić ;) (możesz np. w dwa palce ale tak jak się trzyma papierosa :D wiem, że to śmiesznie brzmi ale daje radę, no albo kciuk i wskazujący i "ciągniesz ;) ), ale szczerze? mnie to specjalnie "nie ryra" nawet po metoidioplastyce ;) znaczy może być ale żeby tak dojść do orgazmu, to trzeba się bardziej namęczyć. Ja tam wolę sobie popocierać wibratorem - szybciej i przyjemniej :P

   Usuń
  2. Liber mówił, żeby obciągać, żeby coś do tej meto było ;)

   Usuń
  3. http://transseksualizm.blogspot.com/2014/12/seks-oralny-z-transseksualista.html :)

   Usuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.