UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

16 listopada 2015

Przygodny seks przed operacjami

Uwaga: penisy. ;)

Seks jest naturalną częścią życia i bycie ts nie sprawia, że musimy wycofać się do celibatu (więcej). Przed operacjami mamy do wyboru cztery wersje seksu:
 • udając genetyczną kobietę,
 • naturalnie,
 • z maskowaniem waginy i/lub piersi,
 • udając genetycznego faceta.
W przypadku seksu przygodnego zazwyczaj nie ma opcji omówienia tematu i postawienia sprawy tak jasno jak w związku czy stałym układzie. Z tego powodu należy już zawczasu zdecydować, który scenariusz się wybiera. O ile dla większości odruchową odpowiedzią będzie "jak genetyczny facet", o tyle w praktyce nie jest to takie proste.


Nim zaczniemy, należy zaznaczyć, że żadna z poniższych odmian nie wymusza seksu waginalnego, natomiast dwa pierwsze go nie wykluczają. Coraz częściej słyszy się o transach, którzy czerpią przyjemność z seksu lub masturbacji waginalnej - to świetna wiadomość. Fałszywy stereotyp prawdziwego transa powoli zanika i ludzie czują się swobodniej ze swoją seksualnością. Pamiętaj, że transseksualizm nie oznacza nienawiści do własnego ciała! Korzystaj z niego wedle własnych odczuć, a nie wytycznych środowiska.

Jak przy każdym przypadku seksu okazjonalnego należy pamiętać o zabezpieczeniu przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz ewentualną ciążą!

Seks jako genetyczna kobieta
Tutaj największe szanse mają osoby przed hormonami lub kontrolujące zmiany hormonalne. Trans postanawia odegrać rolę genetycznej ("normalnej") kobiety, ukrywając swoją płeć odczuwaną. Staje się swego rodzaju idealnym transwestytą. ;) Kobiety zwykle nie mają problemu ze znalezieniem partnera/ki na seks, należy zatem zadbać wyłącznie o najbardziej charakterystyczne cechy męskości, np. ogolić twarz. Nawet spłaszczone piersi czy męska bielizna mogą być wytłumaczone modą na chłopczycę. Większość osób stosujących tę metodę stara się jednak uzyskać jako taki efekt kobiecości, np. poprzez nałożenie damskiej bielizny lub umalowanie. Pamiętaj, że kobiety nie są ograniczone wyłącznie do seksu waginalnego. Seks oralny jest popularny przy każdej orientacji seksualnej, a analny stanowi obiekt fantazji wielu facetów. Petting oraz zabawy gadżetami także nie wymagają "wykorzystania" pochwy. Jeśli jesteś gejem, możesz zainteresować się tematem peggingu, czyli penetrowania mężczyzny straponem przez kobietę - wbrew pozorom jest sporo fanów tego "sportu".Seks naturalnie
Opcja, którą polecam wszystkim. Nie zawsze jest dostępna przy "jednorazówkach", ale z pewnością powinna być podstawą życia seksualnego w związku. Na czym polega? Na uprawianiu seksu jako ty sam, ze swoim własnym ciałem - bez żadnego udawania, niedopowiedzeń i mataczenia. Najczęściej trafiają się dwa scenariusze: albo od początku mówi się o swoim ts, albo mówi się dopiero przed/w trakcie seksu. Bezpieczniejszym wyjściem jest zawsze wcześniejsze uprzedzenie. Osoby podniecone, sfrustrowane rosnącym napięciem są mniej wyrozumiałe. Sprawę można załatwić kupując sobie koszulkę z odpowiednim napisem (na seks-imprezę, do klubu), umieszczając odpowiednią informację na profilu lub mówiąc wprost, kiedy tylko ustalicie, że jesteście sobą zainteresowani. Wyjściem jest także szukanie na portalach LGBT+, gdzie ludzie są w podobnej sytuacji. Pakery, uprzęże i inne zabawki są całkowicie opcjonalne. To, że jesteś ts w żaden sposób nie zmusza cię do używania gadżetów. Jeśli nie masz ochoty na seks waginalny lub seks z protezą, nie musisz go uprawiać tylko dlatego, że ktoś zaakceptował twój transseksualizm. Nie robi ci tym przysługi. Seks ma być przyjemnością dla obu stron - jeśli ktoś tego nie rozumie, powinien pójść do prostytutki, która wykona odpowiednią usługę.


Seks z zasłanianiem babskich części
Wariacja seksu naturalnego. Polega na zasłonięciu tych części, które zbyt silnie odciągają uwagę od przyjemności i stresują. Nie ma reguły, co dokładnie należy zasłonić. Niektórzy zostawiają majtki, ale ściągają koszulkę, inni się spłaszczają, żeby cycki nie latały, ale resztę zostawiają, jeszcze inni zasłaniają samo wejście do pochwy... Albo i twarz, kiedy nie chcą być rozpoznani jako ts. To dobry sposób na oswojenie się ze swoją seksualnością dla osób, które mają problem z wyglądem ciała. Bardzo poręczna jest bielizna typu "jock strap", zasłaniająca wyłącznie krocze (info). Metody zasłaniania waginy w trakcie seksu oranego można znaleźć tutaj. Sprawdzi się także klasyczny "seks po bożemu", czyli pod kołdrą. ;) Warto pamiętać, że seks "na sucho" (czyli przez ubrania) potrafi bez problemu doprowadzić do orgazmu i stanowi świetną rozgrzewkę przez "pełnym" kontaktem seksualnym. Seks jako genetyczny facet
Uwaga, może doprowadzić do scen dyskryminacji, a w skrajnych przypadkach przemocy.
Jest to metoda ryzykowna i wyłącznie dla osób sprytnych, opanowanych, z wiarygodnym wyglądem. Do seksu jednorazowego, w związkach wprowadza niepotrzebne kłamstwo. Osoba nerwowa lub niepewna nie powinna jej próbować. Działa lepiej na kobiety niż mężczyzn. Najskuteczniejsza przy "szybkich numerkach" i grach z krępowaniem ruchów. Polega na udawaniu genetycznego faceta, czyli mężczyzny z naturalnym penisem. Jest wiele rzeczy, o które należy zadbać przed seksem oraz jeszcze więcej w trakcie. Daje jednak dużą satysfakcję i komfort psychiczny osobom, które nie chcą żyć otwarcie jako ts nawet w pojedynczych sytuacjach. W zależności od rodzaju seksu, należy zaopatrzyć się w dobry spłaszczak (w typie podkoszulki lub przykrytego podkoszulką; osoby z małymi piersiami mogą je podkleić na boki), protezę z jądrami w realistycznym kolorze, najlepiej z cyberskóry (bez uprzęży lub z uprzężą w bieliźnie; więcej tutaj), kolorowe lub grube prezerwatywy (na pakera dla wiarygodniejszych wrażeń), poślizg na bazie wody oraz usztywnienie bielizny w obrębie krocza (można wszyć sztywniejszy kawałek materiału, użyć wkładki higienicznej lub nałożyć dwie pary majtek). Jeśli druga osoba lubi takie klimaty, warto ją zapiąć w kajdanki lub związać ręce, dzięki czemu nie będzie mogła złapać za protezę lub klatkę piersiową. Dobrze jest też wykorzystać pozycję, w której ręce partnera/ki mają ograniczony zasięg (np. od tyłu, pod ścianą). Absolutnie nie wolno być strona pasywną seksu oralnego (seks analny jest ryzykowny, ale możliwy przy użyciu usztywnionego jock-strapa). Niedozwolona jest również wzajemna masturbacja oraz bycie krępowanym. Generalnie cała zabawa sprowadza się do bycia stroną, która daje więcej niż odbiera. Należy umieć naśladować erekcję również bez rozbierania się (np. przesuwanie pakera wewnątrz bielizny).
Wersje, w których taki seks jest najbezpieczniejszy to jednostronny seks, np. bycie stroną aktywną seksu oralnego, palcówki, masaże,  stymulacja zabawkami erotycznymi.


16 komentarzy:

 1. hej gdzie mozna dostac taki dopochwowy bez uprzęży strap on??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najczęściej w erotycznych sklepach online, dość łatwo je tam dorwać. Ebay ma wiele różnych wersji. W Polsce można kupić strapony produkcji m.in. ToyJoy, Tantus, Vibe Therapy, L'Amour, Pipedream, PowerBullet, Swan... Cena to od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

   Usuń
 2. znasz jakies strony internetowe?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przynajmniej ktoś ma ten seks... Ja już nie wytrzymuję psychicznie braku współżycia :|

  OdpowiedzUsuń
 4. nie masz nikogo czy nigdy tego nie robiles?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest gdzieś (a jak nie to może ktoś kto się na tym zna założy) stronka/forum dla ts do umawiania się na spotkania? Każdego kogo dotyczy problem ts rozumie potrzeby drugiego i nie zadaje zbędnych pytań. Myślę, że to mogłoby być dobrym pierwszym krokiem w stronę otwierania się na własną seksualność z drugim człowiekiem. I wtedy w kontaktach z genetycznymi czy to kobietami czy mężczyznami będzie wiadomo jaka forma może odpowiadać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tego nie rozumiem, od miesięcy szukam k/m bo tylko takie osoby mnie pociągają. Byłam w dwóch takich związkach i jestem zadowolona. No i gdzie jesteście? Gdzie się chowacie a potem narzekacie na brak seksu, hmm?
  Babalon@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chowamy się, bo niestety niewiele kobiet jest aż tak wyrozumiałych. Poza tym często sami siebie (a właściwie ciała) się wstydzimy, a społeczeństwo nie pomaga w zaakceptowaniu siebie. Stąd te kryjówki ;)
   A ja bardzo chętnie bym nawiązał kontakt. Można do Ciebie na tego maila napisać? ;)

   Usuń
  2. Bo transseksualista to więcej niż sama płeć i najczęściej funkcjonujemy jako zwykli ludzie ;)

   Usuń
 7. Ja uprawiałem metodą ,,genetycznego faceta''. Dziewczyna absolutnie się nie zorientowala. Czuje się bardzo ...dumny że mi się udało ;)

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.