UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

12 stycznia 2017

Aktualności

Blog miał chwilę przerwy ze względu na pogorszenie sytuacji z oczami; jakiekolwiek dłuższe pisanie odpadało. Dzięki Waszej pomocy (dziękuję!) udało mi się kupić wszystkie leki i po kilku, niestety bolesnych, zabiegach powoli wracam do pisania. Mejle na razie niestety leżą odłogiem, za dużo tekstu na ekranie jak na razie. Jeśli chcecie ułatwić mi ich odczytywanie, piszcie większą czcionką niż normalnie - będę w stanie szybciej na nie odpowiedzieć. Postaram się utrzymać tempo jednego posta na tydzień, z czasem może osiągnę wyższą średnią. Pojawiła się też szansa na otrzymanie własnego laptopa w ramach bycia kaleką, miałbym więc nieograniczony dostęp do klawiatury. ;)

Dzięki za cierpliwość!

1 komentarz:

  1. Tylko jak ktoś pisze w formacie tekstowym, to nie ma możliwości formatować tekstu :P Ale na pewnie Ty masz taką możliwość: na stronie internetowej wystarczy wcisnąć "Ctrl" i klawisz "+", a jeśli odbierasz pocztę przez jakiś program pocztowy, to przypuszczam, że też powinna być jakaś funkcja w nim (o ile Ctrl + nie działa, bo może też działa - nie wiem, nie używam programów pocztowych).

    OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.