UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

17 lipca 2017

Opóźnienie

Jak mogliście zauważyć, skończyły mi się posty w kolejce do publikowania. Aktualnie jestem na nowych, silnych lekach przeciwbólowych, przez co nie potrafię skupić się na dość długo, żeby napisać dłuższy tekst plus miałem kolejny wylew do oczu. Piszę więc posty po kawałku i nie wyrabiam się na cotygodniowe aktualizacje. Proszę was zatem o cierpliwość.UPDATE: Ze względu na fakt, że współlokatorzy zabierają na wyjazd sprzęt i internet, kontakt ze mną będzie możliwy dopiero we wrześniu. Przez ten czas na spokojnie napiszę parę tekstów, więc po wakacjach ruszymy z nowymi postami. Do zobaczenia!

10 komentarzy:

 1. Życzę zdrowia i powodzenia w dalszym leczeniu! ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powrotu do zdrowia i oby wszystko szybko się ułożyło (przynajmniej do znośnego stanu).

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowiej i wracaj do nas <3

  OdpowiedzUsuń
 4. cutebutpsycho27 lipca 2017 20:07

  Zdrowiej! Niedawno odnalazłem Twojego bloga i dał mi zastrzyk siły w typowej sytuacji czucia się alienem. Fajnie jest poczytać o problemach i rozwiązaniach. Szczególnie jeśli jest się również życiowym alienem i nie zna ludzi + boi lekarzy. Może brzmi to trochę sztampowo, ale dziękuję Ci że jesteś, bo pomogłeś mi się bać mniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowia i polepszenia wszystkiego!

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.