UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

14 kwietnia 2017

Filmy na YouTube

Jak niektórzy czujni czytelnicy wiedzą, od jakiegoś czasu montuję filmy z instrukcjami dla transów i wszystkich zainteresowanych męskim wyglądem. Do publikacji jeszcze daleko (problemy ze wzrokiem i brak komputera nie sprzyjają produkcji), ale jakoś to idzie. Wrzucę je dopiero kiedy będę miał gotowy cały sezon. Jakość filmów oczywiście nie jest powalająca, jako że nie mam dostępu do super-ekstra sprzętu (ile pożyczę, tyle użyję), ale myślę, że i to wystarczy, aby ułatwić wam codzienne życie.


W związku z powyższym proszę was o wypełnienie ankiety na temat treści, jakie chcielibyście zobaczyć w moich filmikach. Jeśli możecie, roześlijcie je swoim trans* znajomym, chciałbym zobaczyć, jakie jest zapotrzebowanie. Dzięki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.