UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

6 marca 2018

Aktualności

Jak mogliście zauważyć, przez chwilę na blogu nie pojawiało się nic nowego. Kolejka publikowania postanowiła się zbiesić, a że byłem mocno zajęty, to w nią nie zaglądałem. Od soboty posty powinny pojawiać się z normalną częstotliwością. /Edit: Kolejność może się poprzestawiać, jako że muszę poupychać pominięte posty między kolejno zaplanowane/

Parę miesięcy temu zapowiadałem krótkie filmy instruktażowe. Nie udało mi się odzyskać materiałów (komputer edytującego zmarł śmiercią tragiczną na emigracji), więc muszę je robić od nowa. Jakość będzie gorsza, jako że użyję telefonu do kręcenia, ale mając do wyboru "nic" albo "gorszej jakości", decyzja jest dość prosta. Ze względu na to, że już nie mam osoby, która mogłaby obrabiać filmiki, ich wykonanie będzie dość... proste. Nie przeszkodzi nam to jednak w zrozumieniu treści. Także wykażcie jeszcze trochę cierpliwości. W tak zwanym międzyczasie prawdopodobnie będę wrzucał na bloga wersje ze zdjęciami zamiast nagrań.

5 komentarzy:

 1. Dzięki za info. Czekam na filmy! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany, naprawdę zaczynałem się już o ciebie martwić. Mam nadzieje, ze się trzymasz!

  OdpowiedzUsuń
 3. już myślałem że umarłeś.. czekam na filmy!

  OdpowiedzUsuń
 4. tęskniłem. :') czekam na filmy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Juz się balem, ze znowu będzie długa przerwa w publikowaniu postów.

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.