UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

4 lutego 2017

Jak wygląda transseksualista nago? (18+)

Wydawać by się mogło, że post o genitaliach transseksualistów wyczerpie ten temat. Dostałem jednak sygnał, że wiele osób nie wyobraża sobie transa w całości, zwłaszcza przed ostatnią operacją. Zarówno cispłciowi (nie-transi), jak i sami kaemowie mają problem z wkomponowaniem cipki w męski wizerunek normalnego faceta. Na szczęście z pomocą przychodzi nam internet, a w nim ludzie, którzy nie wstydzą się swojego nietypowego ciała.


Poniżej zobaczycie pozbierane z googli przykłady prawdziwych transów. Skupiłem się na zdjęciach z etapów "pomiędzy", czyli już bez cycków, ale jeszcze przed korektą genitaliów. Znajdzie się też parę z piersiami. Niektórzy przed zdjęciami używają pompki, żeby łechtaczka wydała się większa, należy wziąć na to poprawkę. Większość z zarośniętych panów jest po wielu latach hormonów i ćwiczeń, więc nie czuj się źle, porównując swoje ciało do ich muskularnej sierści. ;) Pamiętaj, że każde ciało jest inne, inaczej reaguje na zmiany i inaczej prezentuje się przed aparatem. Wiele też zależy o konkretnej osoby - niektórzy chcą być męscy na 140%, inni chcą zachować część swojej kobiecości, a pozostali chcą po prostu być sobą.

Podstawą do bycia akceptowanym fizycznie przez innych jest zaakceptowanie siebie samego. Bez tego ani rusz. Transseksualiści na całym świecie żyją w szczęśliwych związkach, uprawiają seks, wychowują dzieci... Bardzo często bez przejścia wszystkich operacji. Jedyne, co może cię skazać na samotność, to ty sam.

Uwaga, gołe zdjęcia transseksualistów!
Klikaj na zdjęcia, żeby powiększyć lub obejrzeć jako slajdy.

4 komentarze:

 1. A możesz napisać/zobrazować posta o klatkach piersiowych w różnym położeniu, nie tylko frontalnie i stojąc na baczność, a w pozycji leżącej, leżąc na boku, przy zgiętych plecach itd.... I porównanie klatek transów po operacji z genetycznymi facetami też w tych pozycjach.I też nie jakiś wyćwiczonych bo to zaburza obraz a naturalnie wyglądających.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę dużo tumblra :P ale dobrze, właśnie tam można sobie transów w nieskończoność oglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tumblr i galerie ciał to najlepsze miejsca. Patrzy się na prawdziwe ciała, a nie wyćwiczone, wymuskane sylwetki.

   Usuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.