UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

5 marca 2017

Dodatkowa wersja bloga dla Waszych bliskich

Ze względu na duże zainteresowanie uruchomiłem siostrzanego bloga, Instrukcję Obsługi Transseksualisty. Na razie szału nie ma, ale z czasem będę wrzucał coraz więcej. Chętnie też poznam pomysły wasze i waszych bliskich. Wyobraźcie sobie, że zamiast tłumaczyć coś drżącym głosem, możecie podesłać link do strony i uciec na pół godziny z domu. ;) O czym byłby taki tekst? Co chcielibyście, żebym wyjaśnił "nie-transom"? :)

3 komentarze:

 1. Dodałem Twojego nowego bloga na swoim - do listy czytanych, ale jest jakiś problem z URL, bo nie będą wyświetlać się aktualizacje i tytuły nowych wpisów. Gdybyś mógł to sprawdzić, tzn. w ustawieniach Twojego bloga, byłbym wdzięczny.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal jest ten problem? Zmieniłem wczoraj ustawienia, bo zapomniałem na początku ustawić bloga na publiczny ;) Działa teraz?

   Usuń
  2. Już jest okej. Dzięki :)

   Usuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.