UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

6 czerwca 2017

Zmiana numeru konta

Wszystkim, którzy pomogli i pomagają mi przeżyć kolejne miesiące bardzo dziękuję. Nawet najmniejsza wpłata jest dla mnie dużą pomocą. Nie przepraszajcie, że wysyłacie tylko kilka złotych - dla mnie to dużo znaczy. Za te parę złotych mogę kupić sobie jakieś warzywo na obiad lub ser na chleb. Wasza pomoc jest nieoceniona i serdecznie wam za nią dziękuję. Przede mną ciąg dalszy leczenia oczu i prawdopodobnie trudna operacja, także trzymajcie kciuki.

Na wszelki wypadek przypomnę, że w tym miesiącu zmieniłem numer konta (żeby wasze pieniądze nigdzie nie uciekły). Nowy jest podany w zakładce Pomóż Grabieżcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.