UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

2 czerwca 2017

Lekarska lista czytelników

Od dzisiaj możecie przeglądać listę specjalistów, do których chodzą/chodzili inni czytelnicy, tj. lekarską listę czytelników. Zachęcam do wypełniania ankiety i dzielenia się swoimi wrażeniami - dzięki nim lista będzie mogła swobodnie rosnąć. Cenne są nie tylko pozytywne wspomnienia na temat seksuologów i psychologów, ale także doświadczenia negatywne i średnie oraz dotyczące lekarzy innych specjalizacji, np. endokrynologów, ginekologów, chirurgów plastycznych itd. Na co dzień do listy możecie się dostać poprzez zakładkę Polecani lekarze z prawej strony bloga. Mam nadzieję, że takie cuś pomoże wam dotrzeć do dobrego specjalisty w waszej okolicy!

3 komentarze:

 1. Nie wiem, na ile to skomplikowane technicznie, ale ta lista byłaby łatwiejsza w użyciu, gdyby lekarze pojawiali się posegregowani według miasta, a nie w kolejności jak pojawiły się w ankiecie.
  Ale żeby nie było, że tylko marudzę - uważam, że to super pomysł i zaraz powypisuję tych lekarzy, których pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy tylko o to chodziło, ale pogrupowałem lekarzy miastami. Niestety przy lekarzach przyjmujących w kilku miastach nadal trzeba patrzeć na całą listę - nie będę ich wpisywał po kilka razy, bo to by tylko narobiło zamieszania.

   Usuń
  2. Tak, o to chodziło. W ten sposób łatwiej znaleźć lekarza ze swojej okolicy :) Bardzo dziękuję.
   Przed wypełnieniem ankiety myślałem, że odpowiedzi są dodawane automatycznie. A że robisz to wszystko ręcznie... Należą Ci się olbrzymie podziękowania. Robisz świetną robotę!

   Usuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.