UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

Czytasz starą część bloga, na której już nie pojawiają się aktualizacje. Żeby zobaczyć nowe posty, zajrzyj na nowy adres.

24 grudnia 2017

Wesołych świąt!

Z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam, Panowie, Panie i Pozostali, abyście byli w stanie żyć zgodnie z samym sobą. Żebyście odnaleźli siebie i czuli się z tym dobrze. Żebyście mieli siłę i motywację do przejścia przez rzetelną diagnostykę, coming outy oraz wszystko, co tylko stanie na Waszej drodze. Pamiętajcie, że choć na początku ogrom zmiany płci może przytłaczać, w praktyce wszystko to jakoś samo z czasem idzie do przodu. Szczęścia, powodzenia i miłości do samego siebie! :)

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję :-) Mam nadzieję, że Twoje Święta były udane :-)

    OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.