UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

7 czerwca 2012

Aktualności.

Wiadomość z fejsa (oryginalny post):

Biuro Poselskie Anny Grodzkiej serdecznie zaprasza na darmowe konsultacje psychologiczne dla osób LGBT, które poprowadzi mgr Beata Matkowska Święs - psycholog, psychoterapeuta behawioralno- poznawczy.
Najbliższe konsultacje: WTOREK 12 CZERWCA 2012, w godz. 13-14 w Biurze Poselskim, ul. Bracka 15, Kraków.

mgr Beata Matkowska Święs - absolwentka Instytutu Psychologii Wydziału Filozoficznego - Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła podyplomowe, trzyletnie szkolenie „Systemowa Terapia Rodzin” organizowane przez Klinikę Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Jest słuchaczem ostatniego roku kursu psychoterapii i w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy klinicznej w Klinice Psychiatrii CMUJ. Pracuje w przychodniach specjalistycznych w Krakowie.
W pracy psychoterapeutycznej specjalizuje się w terapii osób z zaburzeniami z kręgu psychoz, z dysfunkcjami seksualnymi i z zaburzeniami osobowości. Jest autorką książek: Krakowskie gadanie oraz Podróż do Nieuchwytnego. Rozmowy z Krystianem Lupą. Aktywnie uczestniczy (wystąpienia, plakaty) w konferencjach organizowanych przez PTP.

1 komentarz:

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.