UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

14 lipca 2012

Sprawdzone, proste programy ćwiczeń.

Jako że Grabieżca ostatnio wziął się za przywracanie mięśniom dawnego, zacnego wyglądu, to wrzucam różne plany, jakie trafiły mi w łapska. Nie wiem jak u was, ale u mnie zawsze największym problemem jest znalezienie czegoś ciekawego, planu, który by mnie nie znudził i nie musiałbym go ciągle modyfikować. Wrzucam wyłącznie polskie strony, jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę potem uzupełnić o te angielskie, których jest więcej. ;)

Sprawdzone przez Grabieżcę:
Rozgrzewka - obowiązkowo przed każdym ćwiczeniem!
Hantle - mój ulubiony jak dotąd
Wskazówki na klatę
Ćwiczenia na klatę - strona babska, ale rzetelna w miarę
Ćwiczenia na kręgosłup
Rozciąganie
Hantle 2

Sprawdzone przez znajomych:
Trening 300 brzuszków
Trening 100 pompek
6 weidera - o tym to ja mogę tylko pomarzyć z moimi pogiętymi plecami i całkowitym brakiem mięśni brzucha ;)
Ćwiczenia na kanapie
Wewnętrzna strona ud
Różne rodzaje ćwiczeń

Jeśli ktoś ma linki do swoich planów, to zapraszam. ;)

1 komentarz:

 1. http://www.iwantsixpackabs.com/abs.html 16tygodniowy plan (znajomy ciśnie, podobno fajne)

  http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html - 3 lata temu testowane przeze mnie. Dobre na wstęp by nie mieć kontuzji jak się zacznie mocniej.

  Obecnie próbuję się zdecydować między Turbulence Training a P90x. Oczywiście w przypadku tych dwóch nie można wierzyć w reklamy i to, że w 3miesiace się będzie cudem wszechświata, ale oba programy są OK (w p90x jedynie dieta jest o kant d.. roztrzaść), w reklamach zazwyczaj trzeba się doczytać że to nie efekt 90dni a np 3 rund po 90 dni ;)

  Turbulence ma swoje programy wrowadzające by uniknąć kontuzji (nawet opcja dla osiadłych). Ćwiczonka są w opcji A B C (poniedziałek A, środa B, piątek C) lub A B A / B A B - zależy który z planów TT się chwyci. W przypadku "Craig Ballantyne - 6 Month Bodyweight Program" to krzesło, ew piłka fitness (choć idzie znaleźć w sieci alternatywy ćwiczeń bez piłki), w przypadku innych jego treningów hantelki i drążek.

  P90x ma własny test przed tym czy ktoś może zacząć i się nie uszkodzi, bo jest intensywne. Zawsze jeszcze można próbować p90 bez X ;) to wcześniejszy twór ale dla mnie nudny :) W przypadku p90x - drążek, hantelki lub ekspander to minimum. W przypadku p90 hantelki lub ekspander.

  Do tego dietka - 60% sukcesu to żarełko, nie żadne kopenhaskie i dukany. Musimy pamiętać że nam genetyka nie pomaga, bo genetycznie z nas kobiety niestety, ale jeśli ktoś już jedzie na hormonach to niech da z siebie wszystko by z nich skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.