UWAGA! Wszelkie kopiowanie treści bloga bez mojej zgody będę uważał za kradzież. Wszystkie poniższe teksty (o ile nie napisano inaczej) są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Cytując lub tworząc własny tekst na podstawie mojego, koniecznie zamieść źródło, tj.: http://transseksualizm.blogspot.com/

10 maja 2014

Fakty o facetach, których być może nie znacie.

Tutaj opisałem podstawy męskiej anatomii, teraz może kilka ciekawostek, które warto znać. Nigdy nie wiadomo, na co zejdzie rozmowa z kolegą. ;)

Mężczyźni też udają orgazm.
Zdarza im się to o wiele rzadziej niż kobietom, ale jednak zdarza. Powody udawania mogą być takie same jak u kobiet - brak ochoty, zmęczenie, wstyd... Cokolwiek. Wytrysk nie ma zawsze takiej samej objętości, więc można się uprzeć, że tym razem był wyjątkowo skąpy lub zmieszał się z wydzieliną kobiety. Sprawę ułatwia też prezerwatywa, którą można szybko zdjąć i wyrzucić, usuwając dowód "przedstawienia". Zbrodnia idealna następuje, kiedy mimo braku orgazmu następuje wytrysk, co też jest możliwe (wykorzystuje się to w fetyszach na failed orgasm). Jeśli facet ma dość zaufania, zamiast udawać może też zwyczajnie skończyć bez orgazmu, wyjąć penisa i tyle. Tak samo jak kobiety, może się zmęczyć w dążeniu na ślepo do orgazmu i zrezygnować w połowie. Zakompleksieni panowie wybiorą jednak udawanie, ponieważ brak chęci do seksu wydaje im się niemęski.

Mogą mieć orgazm bez wytrysku.
Brak wytrysku to niekoniecznie udawanie. Najczęściej dochodzą z "fajerwerkami", ale możliwy jest też orgazm na sucho. Są nawet specjalne ćwiczenia tantryczne, które pozwalają im na orgazm bez wytrysku. Więcej info.

Mleko w klacie.
Niektóre dzidzie rodzą się z mlekiem w piersiach z powodu hormonów, które podwędziły od matki. Nie ma znaczenia, czy jest to chłopczyk, czy dziewczynka, zazwyczaj też nie ma powodów do niepokoju. Powiększenie piersi lub wydzielanie mleka zdarza się także w trakcie burzy hormonów (dojrzewanie), w trakcie choroby, przez leki (np. na raka prostaty) lub częste drażnienie brodawek. Trafiłem nawet na fragment dokumentu ze szwedzkim eksperymentem, w którym udowodniono, że zdrowy mężczyzna jest w stanie karmić piersią. Więcej info.

Strumień moczu.
Faceci zazwyczaj nie sikają idealnie po linii prostej, zwartym, mocnym strumieniem, nad którym całkowicie panują. Strumień może się rozdzielać na kilka, może pójść w niespodziewanym kierunku... I częściowo już wiadomo, czemu męskie toalety wyglądają jak wyglądają. Jako bonus - pełny pęcherz może spowodować wzwód, tym samym podnosząc level trudności.


Różowy jest chłopięcym kolorem.
Aktualne stereotypy średnio się mają do oryginalnego znaczenia kolorów. Różowy był kolorem chłopięcym - żywym, energicznym. Niebieski natomiast, jako delikatny i spokojny, był kolorem dziewczęcym.

Męskie dorastanie też boli.
Faceci nie dostają pierwszych miesiączek, jednak ich genitalia też chcą mieć swój udział w niezręcznych wspomnieniach okresu dojrzewania. Rosnący penis i jądra powodują różne rodzaje bóli, czasem promieniujące na całe podbrzusze lub nogę/i. Dodajmy do tego bóle nóg czy pleców związane z szybkim rośnięciem i mamy odpowiednik damskiego cierpienia. Obie płcie brudzą też łóżka - aż do czasu unormowania popędu (a i później się zdarza) miewają mokre sny, zostawiające charakterystyczne plamy na pościeli.

Przysiadka.
Jest możliwe usiąść na własnych jądrach. I jakoś to facetom sprawia umiarkowaną radość. ;)

4 komentarze:

 1. Grabieżco, kiedy będziesz na fejsie? ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, żądamy Twojej strony na fejsie!

   Usuń
  2. Odp odnośnie pakerów ;)

   Usuń

Dodawanie komentarzy bez logowania:
"Anonimowy" - komentarz będzie podpisany jako "Anonimowy"
"Nazwa/adres URL" - komentarz będzie podpisany wybranym przez Ciebie nickiem lub imieniem, można dodać inne informacje (opcjonalnie).

PAMIĘTAJ! Po drugiej stronie ekranu siedzi żywy człowiek. Rozmawiajmy, nie walczmy.